HOME | GALERIA | OFERTA | SELF-STUDIO | KONTAKT

JAK PRACUJEMY 

ZEZWOLENIE

Posiadamy zezwolenie na fotografowanie podczas celebracji liturgii.

DOŚWIADCZENIE

Kupno lustrzanki cyfrowej w markecie nie czyni z nikogo fotografa. Za nami przemawia ponad 20 lat doświadczenia w wykonywaniu nie tylko zdjęć ślubnych, ale także fotografii typu fashion, portret, krajobraz, reklama, fotoreportaż. Z łatwością używamy zarówno techniki cyfrowej jak i analogowej. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu graficznym zdjęć. Mamy na koncie wiele nagród w konkursach fotograficznych międzynarodowych oraz ogólnopolskich.

DYSKRECJA

Podczas pracy (zwłaszcza w kościele) staramy się aby fotograf był jak najmniej widoczny, a swoją obecnością nie przeszkadzał w przeżywaniu tej uroczystości Państwu Młodym oraz zaproszonym gościom.

ELEGANCJA

Fotograf jest zawsze elegancko ubrany, stosownie do powagi najważniejszej dla Państwa uroczystości.

NIE FILMUJEMY

Nasza oferta dotyczy wyłącznie wykonywania zdjęć. Fotografowanie oraz filmowanie przez jedną osobę powoduje, iż zarówno film jak i zdjęcia nie nadają się do prezentacji. Naszym celem jest oddanie do rąk Klienta zdjęć najwyższej jakości. Możemy jednak polecić osoby zajmujące się profesjonalnie filmowaniem.

DRUGI FOTOGRAF

Istnieje możliwość wynajęcia drugiego fotografa. Szczegóły są ustalane indywidualnie z Klientem.

NIE PIJEMY ALKOHOLU

Podczas przyjęcia weselnego nie pijemy alkoholu, ponieważ jesteśmy w pracy. Naszym celem jest wykonanie jak najlepszych zdjęć.

CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA

Zdjecia są gotowe po około 2-3 tygodniach. Jest to minimalny czas potrzebny na ich selekcję, obróbkę graficzną, naświetlenie, komponowanie albumów itp. Oddanie zdjęć na drugi dzień przeważnie oznacza jedynie zrobienie marnej jakości odbitek z marnej jakości zdjeć, co wielu fotografów praktykuje.